skip to Main Content
600-298-094 kontakt@m-school.pl
4

Marta Zawadzka – Metodyk i Założyciel M-School

Odkąd sięgam pamięcią, język angielski i kultura krajów anglosaskich zajmowały czołowe miejsce wśród moich zainteresowań. Za pasją poszedł wybór drogi życiowej , chęć jej realizowania i pogłębianie wiedzy. Stąd też spotkanie z Państwem na mojej stronie i zaproszenie na angielski w Błoniu.

Nauczaniem zajęłam się w 2000 roku jednocześnie studiując na Nauczycielskim Kolegium Języka Angielskiego UW. Na uczelni tworzyłam swój warsztat pracy i uczyłam się jak uczyć zdobywając teoretyczne i praktyczne podstawy do wykonywania zawodu.

Studia kontynuowałam w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW i równocześnie doskonaliłam swoje umiejętności lektorskie i tłumaczeniowe.

Czytaj całość

monika-motyl-mschool

Monika Motyl – lektorka języka niemieckiego

Nazywam się Monika Motyl. Od 12 lat pracuję z dużą satysfakcją i zaangażowaniem jako lektor języka niemieckiego. W 2003 r. ukończyłam filologię germańską  na KUL-u, jednak moja przygoda z językiem oraz fascynacja krajami niemieckojęzycznymi i ich licznymi dialektami oraz kulturą rozpoczęła się dużo wcześniej. Już jako nastolatka wyjeżdżałam do Niemiec i Szwajcarii i starałam się jak najwięcej czerpać z kultury, stylu życia oraz oczywiście szlifować język.

Po maturze spędziłam rok w Szwajcarii, uczęszczając do szkoły języka niemieckiego (Berufsschule für Deutsch als Fremdsprache) w Zurychu. W 1998 r. rozpoczęłam studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim gdzie, oprócz zgłębiania zagadnień językowych, historycznych i kulturowych, zdobyłam również specjalizację z zakresu metodyki nauczania języka obcego wraz z przygotowaniem pedagogicznym.

Czytaj całość

16727c3

Leszek Kawalec – lektor języka angielskiego

Magister anglistyki po Uniwersytecie Jagiellońskim. Specjalizuję się w przygotowaniu do egzaminów, uczeniu umiejętności akademickich a także języka ogólnego biznesowego i specjalistycznego, zwłaszcza na poziomach wyższego zaawansowania. Uczyłem do tej pory prawie we wszystkich możliwych kontekstach edukacyjnych, wszystkie możliwe poziomy, grupy wiekowe i zawodowe, pod bardzo różne potrzeby. Jestem też trenerem nauczycieli, mam doświadczenie pracy w Centralnej Komisji Egzaminacyjnej a także solidny staż pracy jako nauczyciel akademicki na kilku uczelniach polskich i zagranicznych.

Czytaj całość

Mateusz

Mateusz Gąsienica – Sieczka – lektor języka angielskiego

Nazywam się Mateusz Gąsienica – Sieczka. Od najmłodszych lat język angielski był zawsze ściśle związany z moimi zainteresowaniami. Bardzo lubię muzykę, książki, gry oraz filmy anglojęzyczne, między innymi dlatego też postanowiłem kontynuować naukę w tym kierunku. Wybrałem tę specjalność, ponieważ uważam, że angielski jest uniwersalnym językiem w komunikacji w większości miejsc na świecie. Moje doświadczenia z podróży zapewniły mnie że był to dobry wybór.

Czytaj całość

Natalia Smolnik – lektorka języka angielskiego

Nazywam się Natalia Smolnik. Swoją przygodę z językiem angielskim rozpoczęłam w przedszkolu, ale prawdziwa fascynacja krajami anglojęzycznymi pojawiła się w czasie pierwszego pobytu w Londynie kiedy byłam jeszcze mała dziewczynką. Pogłębianie wiedzy o tradycji i kulturze języka angielskiego oraz jego nauka, sprawiły, że w obecnej chwili jestem studentką filologii angielskiej.

 

Czytaj całość

Julia_Plichta

Julia Plichta – lektorka języka angielskiego

Nazywam się Julia Plichta. Studiuję Nauczanie Języków Obcych na Uniwersytecie Warszawskim. Już jako dziecko bardzo lubiłam uczyć się języka angielskiego, dlatego postanowiłam, że w przyszłości połączę moje zafascynowanie tym językiem wraz z jedną z moich kilku pasji – nauczaniem. Oprócz tego interesuję się kulturą włoską i sportem – uwielbiam grać w siatkówkę. Do tej pory pracowałam z uczniami w przedziale wiekowym od 6 do 14 lat. Podczas lekcji, oprócz tradycyjnych materiałów, realizuję również zadania oraz aktywności stworzone przeze mnie i dopasowane do potrzeb ucznia. Uważam, że praktyka czyni mistrza, dlatego często wplatam w swoje zajęcia konwersacje w języku angielskim. W przypadku pracy z młodszymi uczniami, na moich zajęciach nie zabraknie gier i zabaw edukacyjnych, dzięki którym nauka stanie się dla nich przyjemnością. Największą satysfakcję czerpię z postępów moich uczniów, do których osiągnięcia zawsze staram się ich motywować. Na moich lekcjach, uczniowie spotkają się z pozytywną atmosferą oraz uśmiechem – dobra atmosfera to podstawa. Zapraszam!

Julia_1

Yuliya Sehen – lektorka języka angielskiego

My name is Yuliya Sehen. I have always wanted to be a teacher since my childhood.  And my dream has come true. I graduated from the university in Belarus in 2015, and then my teaching career started. 

For me, the English language is a good opportunity to develop and learn many new things. The possibility of traveling and meeting new people, taking part in different programmes like au pair, exchange programmes at university showed me that I have chosen the right path.  That is why I want to be a guide for my students to help them achieve their goals and see how their dreams come true. 

I have had a great experience teaching children and teenagers at school and adults at university. I find communication, practical activities, and games the best way to teach how to speak the language. During my lessons we listen to English speaking, we talk a lot, discuss different topics. The foundation of my job is the combination of love for what I do and using an individual approach within it.   I always support every student, and they feel comfortable at our lessons. 

My students always motivate me in my work. I like sharing my knowledge and skills, and at the same time, I`m open to learning from them. 

I`m passionate about travelling, and I always have a list of places to visit and explore. I often go to museums, galleries, and theatres. Literature is another essential part of my life – I read a lot. In my free time, I like cooking, walking or cycling.

sylwia_gwarek

Sylwia Gwarek – lektorka języka angielskiego

Nazywam się Sylwia Gwarek. Zawsze byłam osobą ciekawą świata, innych ludzi i obcych kultur – dlatego spędziłam kilkanaście lat za granicą, mieszkając w Irlandii i Niemczech. W tym czasie opanowałam biegle język angielski i niemiecki, tych języków uczyłam także naszych rodaków kształcących się i pracujących za granicą. Po powrocie do Polski kontynuuję moją nauczycielską pasję, dzieląc się wiedzą językową, znajomością kultury anglosaskiej i germańskiej z uczniami w różnym wieku.

W pracy nauczyciela szczególny nacisk kładę na praktyczne posługiwanie się językiem, przełamywanie barier i rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Zależy mi, aby moi kursanci potrafili odnaleźć się w każdej sytuacji, zarówno pracując w międzynarodowych firmach, jak i podróżując po świecie. Tematykę i poziom zajęć dostosowuję do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, opierając się na starannie dobranych materiałach dydaktycznych. W pracy chętnie wykorzystuję zasoby multimedialne, zabawy i gry językowe angażujące wszystkie zmysły. Szczególną wagę przywiązuję do tego, aby ćwiczenia opierały się na realnych sytuacjach, z którymi można zetknąć się w codziennym życiu. Gwarantuję, że dzięki stosowanym przeze mnie metodom każdy uczeń szybko pokona blokadę komunikacyjną i nauczy się bez trudu porozumiewać w języku obcym.

Prywatnie mam naturę podróżnika – uwielbiam odwiedzać nowe miejsca, poznawać ich mieszkańców, historię i kulturę. Po Irlandii i Niemczech zafascynowały mnie kraje skandynawskie – może już wkrótce zacznę uczyć się języka norweskiego? Zamiłowanie do języków to moja największa pasja, co znalazło wyraz w wyborze studiów filologicznych i wykonywanej przeze mnie pracy. Na zakończenie dodam, że jestem wielką miłośniczką psów. Najlepiej relaksuję się podczas spacerów z pupilami, a w wolnych chwilach szukam ciekawych informacji o naszych czworonożnych przyjaciołach.

karwowska

Julia Karwowska – lektorka języka angielskiego

Nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej i lektor z pasją do uczenia języka angielskiego. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Mam doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno w grupie dzieci w przedziale wiekowym: 6-15 lat, jak i wśród licealistów i osób dorosłych. Na swoich lekcjach kładę nacisk przede wszystkim na komunikację i wykorzystuję liczne gry (planszowe i karciane), dzięki czemu nauka staje się przyjemniejsza. Mam ogromne pokłady cierpliwości, toteż nie musisz się obawiać, jeśli po raz n-ty powielisz przy mnie ten sam błąd! W końcu praktyka czyni mistrza, a człowiek uczy się na własnych błędach. Nie wstydź się ich, będziemy pracować nad ich eliminowaniem! 😉 Stale poszerzam swoją wiedzę językową i metodyczną, na bieżąco biorąc udział w licznych szkoleniach i czytając fachową literaturę. Prywatnie żona, posiadaczka psa i pasjonatka książek!

Back To Top