skip to Main Content
600-298-094 kontakt@m-school.pl
4

Marta Zawadzka – Metodyk i Założyciel M-School

Odkąd sięgam pamięcią, język angielski i kultura krajów anglosaskich zajmowały czołowe miejsce wśród moich zainteresowań. Za pasją poszedł wybór drogi życiowej , chęć jej realizowania i pogłębianie wiedzy. Stąd też spotkanie z Państwem na mojej stronie i zaproszenie na angielski w Błoniu.

Nauczaniem zajęłam się w 2000 roku jednocześnie studiując na Nauczycielskim Kolegium Języka Angielskiego UW. Na uczelni tworzyłam swój warsztat pracy i uczyłam się jak uczyć zdobywając teoretyczne i praktyczne podstawy do wykonywania zawodu.

Studia kontynuowałam w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW i równocześnie doskonaliłam swoje umiejętności lektorskie i tłumaczeniowe.

Czytaj całość

kattarzyna-kwietniewska-mschool

Katarzyna Kwietniewska – lektorka języka angielskiego

Jestem lektorką języka angielskiego z 3 letnim doświadczeniem. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku filologia angielska ze specjalnością nauczanie języka angielskiego, a od 2016 roku rozpoczynam studia magisterskie. Zawsze lubiłam naukę języków, sprawiało mi to ogromną przyjemność,a zwłaszcza język angielski. Mieszkałam dwa lata w Londynie, gdzie dodatkowo polepszałam znajomość języka jak i kultury.

Biorę udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE oraz uzyskałam dyplom ukończenia Akademii Young Learners.

Czytaj całość

monika-motyl-mschool

Monika Motyl – lektorka języka niemieckiego

Nazywam się Monika Motyl. Od 12 lat pracuję z dużą satysfakcją i zaangażowaniem jako lektor języka niemieckiego. W 2003 r. ukończyłam filologię germańską  na KUL-u, jednak moja przygoda z językiem oraz fascynacja krajami niemieckojęzycznymi i ich licznymi dialektami oraz kulturą rozpoczęła się dużo wcześniej. Już jako nastolatka wyjeżdżałam do Niemiec i Szwajcarii i starałam się jak najwięcej czerpać z kultury, stylu życia oraz oczywiście szlifować język.

Po maturze spędziłam rok w Szwajcarii, uczęszczając do szkoły języka niemieckiego (Berufsschule für Deutsch als Fremdsprache) w Zurychu. W 1998 r. rozpoczęłam studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim gdzie, oprócz zgłębiania zagadnień językowych, historycznych i kulturowych, zdobyłam również specjalizację z zakresu metodyki nauczania języka obcego wraz z przygotowaniem pedagogicznym.

Czytaj całość

Obraz 675

Adam Biskupski – lektor języka niemieckiego

Guten Tag!

Nazywam się Adam Biskupski. Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Łowiczu z tytułem licencjata Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie nauczania języka niemieckiego. Odkąd sięgam pamięcią, język niemiecki był zawsze w kręgu moich zainteresowań. Po maturze podjąłem studia w tym kierunku, by rozwijać swoje pasję oraz zgłębić wiedzę na temat historii i kultury krajów niemieckojęzycznych.

Czytaj całość

16727c3

Leszek Kawalec – lektor języka angielskiego

Magister anglistyki po Uniwersytecie Jagiellońskim. Specjalizuję się w przygotowaniu do egzaminów, uczeniu umiejętności akademickich a także języka ogólnego biznesowego i specjalistycznego, zwłaszcza na poziomach wyższego zaawansowania. Uczyłem do tej pory prawie we wszystkich możliwych kontekstach edukacyjnych, wszystkie możliwe poziomy, grupy wiekowe i zawodowe, pod bardzo różne potrzeby. Jestem też trenerem nauczycieli, mam doświadczenie pracy w Centralnej Komisji Egzaminacyjnej a także solidny staż pracy jako nauczyciel akademicki na kilku uczelniach polskich i zagranicznych.

Czytaj całość

Mateusz

Mateusz Gąsienica – Sieczka – lektor języka angielskiego

Nazywam się Mateusz Gąsienica – Sieczka. Od najmłodszych lat język angielski był zawsze ściśle związany z moimi zainteresowaniami. Bardzo lubię muzykę, książki, gry oraz filmy anglojęzyczne, między innymi dlatego też postanowiłem kontynuować naukę w tym kierunku. Wybrałem tę specjalność, ponieważ uważam, że angielski jest uniwersalnym językiem w komunikacji w większości miejsc na świecie. Moje doświadczenia z podróży zapewniły mnie że był to dobry wybór.

Czytaj całość

Natalia Smolnik – lektorka języka angielskiego

Nazywam się Natalia Smolnik. Swoją przygodę z językiem angielskim rozpoczęłam w przedszkolu, ale prawdziwa fascynacja krajami anglojęzycznymi pojawiła się w czasie pierwszego pobytu w Londynie kiedy byłam jeszcze mała dziewczynką. Pogłębianie wiedzy o tradycji i kulturze języka angielskiego oraz jego nauka, sprawiły, że w obecnej chwili jestem studentką filologii angielskiej.

 

Czytaj całość

Back To Top