skip to Main Content
600-298-094 kontakt@m-school.pl

Nigdy nie jest za późno na naukę języków obcych

Znajomość angielskiego przydaje się w każdym wieku. Dlatego też, wychodząc naprzeciw stale rosnącemu zapotrzebowaniu na kursy językowe dla osób dorosłych, przygotowaliśmy ofertę kursów dostosowanych do ich potrzeb. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą podnosić swoje kwalifikacje np. zamierzając osiągnąć awans zawodowy.

Zajęcia dla dorosłych prowadzimy na każdym poziomie zaawansowania, dostosowując materiał i tematykę lekcji do potrzeb starszych słuchaczy.

Wybierając kurs angielskiego dla dorosłych w naszej szkole, masz pewność, że zaoferujemy:

  • naukę w oparciu o doskonałe podręczniki dla dorosłych użytkowników – interesujące, a przy tym nastawione na praktyczną komunikację,
  • możliwość szybkiego nabycia lub poprawienia zdolności komunikacyjnych,
  • zajęcia, które pozwolą nauczyć się angielskiego w praktyce,
  • przyjazną atmosferę podczas lekcji.

Nasi lektorzy posiadają doświadczenie w pracy z dorosłymi słuchaczami, co gwarantuje nie tylko wysoką efektywność nauki, ale i doskonałą atmosferę. To sprawi, że uczenie się angielskiego, nawet od podstaw, będzie dla Państwa bardzo przyjemne. Gwarantujemy godziny zajęć dogodne dla potrzeb osób pracujących, małe grupy oraz programy lekcji dostosowane do różnych poziomów zaawansowania językowego.

Kursy angielskiego dla dorosłych w naszej szkole to szansa na praktyczne poznanie  tego języka i szybkie podniesienie kompetencji. Bliższych informacji na temat zajęć udzielimy telefonicznie, mailowo lub osobiście.

Czekamy na kontakt!

Back To Top