skip to Main Content
600-298-094 kontakt@m-school.pl

Zdaj egzamin językowy bez przeszkód

W naszej szkole efektywnie przygotujesz się do każdego egzaminu państwowego z angielskiego. Certyfikat językowy jest najlepszą formą potwierdzenia poziomu znajomości języka. By sprostać wymaganiom egzaminacyjnym, należy dobrze się przygotować: posiadać odpowiedni poziom kompetencji językowych oraz znać od podszewki zarówno wymagany materiał, jak i typy zadań, z jakimi przyjdzie się zmierzyć w trakcie końcowego testu.

Oferujemy pełną gamę kursów przygotowujących do egzaminów państwowych – zarówno tych szkolnych: gimnazjalnego, czy matury (na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym), a także do egzaminów Cambridge oraz Business English.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów egzaminacyjnych sprawia, że zapewnimy:

  • zapoznanie ze specyfiką każdego egzaminu „od podszewki” – krok po kroku „oswajając” kolejne zadania egzaminacyjne,
  • efektywne ćwiczenie form egzaminacyjnych – tak, by podczas właściwego testu nie sprawiły one problemu,
  • możliwość uczenia się angielskiego w praktyce – odpowiedzi na egzaminie staną się dzięki temu intuicyjne.

Kursy egzaminacyjne są prowadzone przez doświadczonych lektorów, którzy umiejętnie dostosowują poziom i tematykę zajęć do potrzeb grupy uczniów. Dzięki temu efektywnie pomagamy naszemu kursantowi poradzić sobie z wyzwaniami egzaminacyjnymi efektywnie i bez stresu. Jeśli szukasz kursów przygotowujących do egzaminu z języka angielskiego, zapraszamy do kontaktu.

Czekamy na maile oraz telefony – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania!

Back To Top