skip to Main Content
600-298-094 kontakt@m-school.pl

Ucz się angielskiego efektywnie

Uczniowie szkół podstawowych oraz szkół średnich mają przed sobą egzaminy z języka angielskiego – odpowiednio egzamin ósmoklasisty oraz maturę. Efektywne przygotowanie się do nich to dla nas priorytet. Wiemy jednak także, że ten przedział wiekowy to doskonały moment na rozwijanie zdolności lingwistycznych i poszerzanie świadomości językowej. Oferujemy kursy dedykowane dla dzieci od 6 roku życia i młodzieży w wieku 13 do 18 lat, które pozwolą im wejść w dorosłość z kompetencjami językowymi na miarę oczekiwań stawianych przez XXI wiek.

Kursy dla młodzieży organizowane przez m-school prowadzone są przez doświadczonych lektorów z doskonałym przygotowaniem dydaktycznym. Zajęcia odbywają się w małych grupach i są dostosowane do potrzeb uczniów w różnym wieku i o zróżnicowanym poziomie zaawansowania językowego. Prowadzimy kursy na poziomie początkującym, średniozaawansowanym  i zaawansowanym.

Zajęcia dla młodzieży w m- school są prowadzone:

  • z myślą o egzaminach: ósmoklasisty oraz maturze,
  • w oparciu o sprawdzone metody dydaktyczne,
  • w ciekawy sposób – ich tematyka jest dostosowana do zainteresowań młodzieży,
  • przy wykorzystaniu doskonałych podręczników, pozwalających na szybki progres językowy.

Zapewniamy dostosowanie godzin odbywania się zajęć do potrzeb uczniów szkół podstawowych i szkół średnich oraz korzystne warunki finansowe uczestnictwa w lekcjach. Po wszystkie szczegóły związane z naszymi kursami angielskiego dla młodzieży zapraszamy do naszej szkoły.

Informacji udzielamy także mailowo i telefonicznie. Czekamy na kontakt od Ciebie.

Back To Top