skip to Main Content
600-298-094 kontakt@m-school.pl

Przełam barierę językową – zacznij mówić po angielsku

Let’s Talk!!! Prowadzenie płynnej rozmowy w języku obcym jest jedną z  najbardziej pożądanych umiejętności  każdego słuchacza. Im sprawniej mówimy po angielsku – tym łatwiej jest nam sobie poradzić także w różnorodnych  sytuacjach komunikacyjnych. Dlatego też zapraszamy na zajęcia w formie konwersacji – nastawione na intensywne mówienie.

Wszystkim zainteresowanym konwersacjami z języka angielskiego oferujemy:

  • intensywne lekcje nakierowane na poprawianie kompetencji w zakresie prowadzenia rozmów – tak prywatnych, jak oficjalnych,
  • zajęcia o ciekawej tematyce, dostosowanej do zainteresowań osób biorących w nich udział,
  • możliwość szybkiego rozbudowania słownictwa – zarówno dla początkujących, jak i bardzo zaawansowanych użytkowników języka angielskiego,
  • doskonałą atmosferę podczas zajęć.

Konwersacje prowadzone są przez lektorów z długoletnią praktyką, którzy dostosowują tempo oraz program zajęć do oczekiwań grupy, pozwalając każdemu słuchaczowi krok po kroku poszerzać kompetencje językowe.

Zajęcia odbywają się w dogodnych godzinach i  na różnych poziomach zaawansowania. Bez względu na to, czy chcesz się nauczyć podstaw języka mówionego, czy zależy Ci na doszlifowaniu angielskiego do perfekcji, zapewnimy zajęcia, które sprostają oczekiwaniom. Gwarantujemy również, że nauka z nami w tej formie będzie doskonałą zabawą.

Już teraz zgłoś się do nas, by poznać szczegóły zajęć.

Back To Top