skip to Main Content
600-298-094 kontakt@m-school.pl

Gotuj i ucz się angielskiego

„Przez żołądek do serca” – tak mówi stare, znane od wieków polskie przysłowie. My oferujemy coś więcej, a mianowicie drogę przez żołądek do… rozumu i nauczenia się języka angielskiego. Z myślą o wszystkich chcących połączyć miłość do kulinariów z poszerzaniem kompetencji językowych, przygotowaliśmy zajęcia pozwalające rozmawiać po angielsku w trakcie gotowania. Wspólnie z nami mogą Państwo poznawać nowe kulinarne receptury, a jednocześnie, świetnie się bawiąc, przyswoić sobie wiedzę językową.

Połącz przyjemne z pożytecznym – ucz się poprzez zabawę

Zajęcia Cooking in English to nowatorski, ale bardzo skuteczny pomysł, przynoszący fantastyczne rezultaty – bez względu na to, na jakim poziomie zna się język angielski. Wybierając warsztaty językowe prowadzone tą metodą, masz gwarancję:

  • doskonałej rozrywki – każde zajęcia mają ciekawy temat i udowadniają, że gotowanie jest fajną zabawą,
  • szybkiej poprawy zdolności komunikacyjnych – rozmowy prowadzone w trakcie gotowania i degustacji pomogą poszerzyć zakres słownictwa (nie tylko związanego ze światem kulinariów) i sprawić, że konwersacja po angielsku stanie się bardziej naturalna.

Warsztaty łączące gotowanie i naukę angielskiego prowadzimy w dogodnych terminach – tak, by mogli w nich uczestniczyć kursanci w różnym wieku. Tematyka jest dostosowywana do Twoich preferencji, a doświadczeni lektorzy czuwają nad poziomem merytorycznym.

Wszystkich zainteresowanych tą nietuzinkową i naprawdę efektywną formą nauki angielskiego zapraszamy do kontaktu z m-school! Z chęcią przedstawimy wszystkie szczegóły oferty.

Back To Top