skip to Main Content
600-298-094 kontakt@m-school.pl

Natalia Smolnik – lektorka języka angielskiego

Nazywam się Natalia Smolnik. Swoją przygodę z językiem angielskim rozpoczęłam w przedszkolu, ale prawdziwa fascynacja krajami anglojęzycznymi pojawiła się w czasie pierwszego pobytu w Londynie kiedy byłam jeszcze mała dziewczynką. Pogłębianie wiedzy o tradycji i kulturze języka angielskiego oraz jego nauka, sprawiły, że w obecnej chwili jestem studentką filologii angielskiej.

Przekazywanie swojej wiedzy innym, sprawia mi dużo przyjemności i radości, a efekty pracy motywują do dalszego działania.
Do każdej grupy lub osoby podchodzę indywidualnie, dobierając odpowiednie materiały. Podczas zajęć koncentruję się na rozmowe w języku angielskim, ponieważ wiem, że jest to trudne, ale także bardzo ważne. Naszym najmłodszym podopiecznym urozmaicam naukę wprowadzając elementy gier i zabaw.

Prywatnie jestem osobą bardzo aktywna i dlatego często można mnie spotkać na siłowni. Przez 15 lat tańczyłam w Teatrze Tańca Arabesque i do dzisiaj kontynuuje ta przygodę. Czasami też eksperymentuje w kuchni, a wieczorami lubię długie spacery z moimi dwoma psiakami. Lecz kiedy odezwie się moja natura leniwca zaszywam się w fotelu z moimi książkami i kubkiem gorącej herbaty.

Back To Top