skip to Main Content
600-298-094 kontakt@m-school.pl
kattarzyna-kwietniewska-mschool

Katarzyna Kwietniewska – lektorka języka angielskiego

Uczę języka angielskiego od 2014 roku. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku filologia angielska ze specjalnością nauczanie języka angielskiego, a obecnie kończę studia magisterskie. Zawsze lubiłam naukę języków, sprawiało mi to ogromną przyjemność,a zwłaszcza język angielski. Mieszkałam dwa lata w Londynie, gdzie dodatkowo polepszałam znajomość języka jak i kultury.

Biorę udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE, Edunation oraz uzyskałam dyplom ukończenia Akademii Young Learners.

Uczenie sprawia mi ogromną przyjemność, ponieważ lubię pracę z ludźmi. Uczę w każdej grupie wiekowej, ale największą przyjemność czerpię z nauczania dzieci. Główny nacisk kładę na mówienie, gdyż jest to najtrudniejsza i najważniejsza sprawność językowa. Swoje metody pracy dostosowuję do ucznia i jego potrzeb. Efekty nauki uczniów dają mi ogromną motywację do dalszej pracy.

A po pracy lubię sport, gram w tenisa, biegam, czasami chodzę na siłownie oraz na pole dance. A także uczę się hiszpańskiego.

Back To Top